۱۳۹۸ پنج شنبه ۳ بهمن
کد : 25281-31286      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۶ مرداد   آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۶ مرداد    تعداد بازدید : 352

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان به مناسبت 17 مردادماه روز خبرنگار

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در پیامی، فرا رسیدن 17 مرداد ماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و روز خبرنگار را به خبرنگاران، روزنامه نگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی و خبر تبریک گفت. متن پیام به این شرح است:

به نام خداوند لوح و قلم

 

17 مردادماه را به فرهیختگان عرصه اطلاع رسانی و خبر تبریک عرض می نمایم و این روز فرصت مغتنمی است تا از تلاش های شما در عرصه سلامت قدردانی نمایم.

 

 

همانگونه که مستحضرهستید توجه به حوزه سلامت و آگاهی بخشی جامعه نسبت به موضوعات سلامت ضروری است که باید همواره مورد توجه قرار گیرد و در این راه شاهد  حضور خبرنگاران و روزنامه نگاران دلسوزی هستیم که همواره در کنار مدیران حوزه سلامت بوده وبا بیان مشکلات این حوزه و ارائه پیشنهادات سازنده راه را برای خدمت موثردر راستای رفع مسائل و مشکلات حوزه سلامت تسهیل می کنند.

 

 تلاش های صادقانه و آگاه سازی شما را در برنامه ها و طرح های حوزه سلامت به ویژه بسیج ملی کنترل فشار خون که در سال جاری اجرا شد، را می ستایم، چرا که اطلاع رسانی به موقع و مناسب زمینه ای را پیش آورد تا شاهد حضور 100 درصدی جامعه هدف در این طرح باشیم.

 

 

  بدون شک ارتباط تنگاتنگ فعالان عرصه رسانه با مجموعه سلامت، این حوزه را در رسیدن به اهداف کمک می کند و خرسند از این هستیم که رسانه ها به خوبی واقعیت های حوزه سلامت را منعکس می کنند.

 

 

 در این برهه از زمان که جامعه و حوزه سلامت تحت تاثیر آن قرار گرفته، انتظار است تا واقعیت های این حوزه  به نحوی  منعکس شود تا از پخش شدن شایعات و  گسترش حس ناامیدی در جامعه جلوگیری شود و نقش شما عزیزان در این زمینه بسیار مهم است.

 

 

 بار دیگر ضمن گرامی داشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار، موفقیت و پیروزی شما عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.

 

 

دکتر حمیدرضا رشیدی نژاد

رئیس دانشگاه

نظر شما :
captcha