۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند
کد : 25281-33327      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۱ آذر   آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۰ آذر    تعداد بازدید : 296

حضور معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در کرمان

دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه مدیران این معاونت به منظور بازدید از زیرساخت های بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و دانشکده علوم پزشکی سیرجان، در این شهر ها حضور می یابند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت در این رابطه گفت: در ادامه سفرهای استانی معاون بهداشت وزارت بهداشت به مناطق مختلف کشور، دکتر علیرضا رئیسی به همراه جمعی از مدیران معاونت بهداشت به کرمان سفر کرده است.

 

حمید انصاری افزود: در این سفر دکتر رئیسی و هیئت همراه از مراکز جامع سلامت شهری، روستایی، پایگاه های سلامت و سایر مراکز بهداشتی استان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های این مراکز قرار می گیرند.

 

وی ادامه داد:  طی این بازدید ضمن بررسی فعالیت های عمرانی در حوزه بهداشت و نحوه بهره برداری از سامانه های الکترونیکی در مراکز بهداشتی، اقدامات واحدهای مختلف این مراکز در بخش های سلامت روان، سلامت مادران، تغذیه، بهداشت محیط و حرفه ای ،سلامت دهان و دندان و ... مورد پایش مدیران مربوطه قرار خواهد گرفت.

 

وی گفت: هم اکنون معاون بهداشتی وزیر بهداشت در دانشکده علوم پزشکی سیرجان حضور یافته و ضمن نشست با اعضای هیات رئیسه این دانشکده، تعدادی از پروژه های بهداشتی را نیز افتتاح می کند.

 

مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت افزود: در این سفر مدیران معاونت بهداشت وزارت بهداشت با حضور در دانشگاه علوم پزشکی کرمان، روند اجرای برنامه های حوزه بهداشت را مورد ارزیابی قرار خواهند داد.

 

انصاری اظهار داشت: ارزیابی وضعیت سلامت محیط و کار با توجه به ظرفیت های بالای صنعتی استان از دیگر برنامه های این سفر خواهد بود.

 

وی گفت: در مرحله پایانی این سفر، معاون بهداشت وزارت بهداشت در جمع مدیران و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی کرمان حضور خواهد یافت.

نظر شما :
captcha