۱۳۹۹ جمعه ۱۵ فروردين
کد : 25281-34602      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۰ بهمن   آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۱ بهمن    تعداد بازدید : 211

اولین نشست تعامل والدین دانشجویان با دانشگاه برگزار شد

اولین نشست تعامل والدین دانشجویان با دانشگاه 20 بهمن ماه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، این نشست به مناسبت ایام الله دهه فجر توسط "اداره مشاوره معاونت فرهنگی و دانشجویی"  با همکاری دانشکده پزشکی برگزار شد.

 

در این نشست دکتر لادن لنگرودی مدیر دانشجویی دانشکده پزشکی، به بیان اهداف برگزاری این نشست و لزوم تداوم تعامل والدین با دانشگاه پرداخت.

معاون فرهنگی و دانشجویی با اشاره به اهمیت و نقش والدین در حوزه دانشجویی و آموزشی، گفت: با توجه به افزایش آسیب های اجتماعی در حوزه دانشجویی، همکاری هر چه بیشتر و تعامل والدین با دانشگاه ضروری است.

 

دکتر محسن بارونی افزود: لازم است تا والدین، دوشادوش اداره مشاوره، در رفع مشکلات دانشجویان در حوزه های مختلف پیش قدم باشند.

 

وی همچنین یکی از اهداف این معاونت را تشکیل "دفتر نهاد تعامل والدین با دانشگاه "همانند سایردانشگاه های بزرگ کشور در اداره مشاوره دانست.

 

وی بیان کرد: برای توانمند سازی والدین و دانشجویان، اداره مشاوره برنامه ریزی گسترده ای برای سال 1399 انجام داده است که در این خصوص معاونت دانشجویی، تمام همت خود را در خصوص دعوت از اساتید و برگزاری و تداوم این جلسات اجرا خواهد کرد.

 

 دکتر زهرا سلطانی معاون آموزشی دانشکده پزشکی، علاوه بر بیان اهداف آموزشی دانشکده پزشکی بر حمایت والدین از دانشجویان و تعامل گسترده آنان با دانشکده تاکید کرد و گفت: با توجه به سنگینی دروس تخصصی دانشجویان، قطعا حمایت و تعامل والدین در هدایت دانشجویان در مسیر تحصیلی مثمر ثمر خواهد بود.

 

به پیشنهاد دکتر حسین فلاح مدیر آموزش دانشکده پزشکی ادامه نشست به صورت پرسش و پاسخ  ادامه یافت و والدین به بیان دغدغه ها و لزوم تداوم تعامل خود با دانشگاه پرداختند.

 

همچنین والدین مسایل خاص و نگرانی خود از فرزندانشان را به اداره مشاوره منتقل کردند که لازم شد این دغدغه ها در کارگروه های تخصصی بررسی و نتیجه به سمع و نظر حضار رسانده شود.

 

 

 

 

 

 


 

IMG_4362
IMG_4363
IMG_4365
IMG_4366
نظر شما :
captcha