۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين
کد : 24913-35165      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۵ اسفند   آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۵ اسفند    تعداد بازدید : 220

برگزاری ویدئو کنفرانس و سمینار حضوری با موضوع سیاستگذاری کرونا ویروس

نشست ویدئو کنفرانس و سمینار حضوری در خصوص سیاستگذاری کرونا ویروس 25 اسفندماه در سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه،  جلسه ویدئو کنفرانس و سمینار حضوری سیاست گذاری کرونا ویروس (  covid19) و بیان مسائل، مشکلات و مشورت در زمینه انجام بهینه امور مقابله بیماری کرونا در سطح بومی و استان با حضور دکتر رشیدی نژاد رئیس دانشگاه و معاونان درمان و بهداشتی دانشگاه و فوکال پوینتهای علمی کرونا ویروس در بیمارستان های دانشگاهی، دولتی و نظامی شهر کرمان به صورت حضوری و شهرستان ها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در این نشست در خصوص اقدامات انجام شده در خصوص پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس مطالبی را ارائه کرد و جداسازی و در خانه ماندن را بیشترین و بهترین عامل قطع چرخه انتقال این بیماری دانست.

 

دکتر حمید رضا رشیدی نژاد افزود: تجربیات کشور چین در مقابله با این بیماری، مقلات علمی و تجربیات پزشکان خودمان چه تشخیصی و چه درمان ما را در پیشگیری و درمان بیماری کرونا یاری کرده است و بین دانشگاه و شهرستان ها در این امر می بایستی یک وحدت رویه وجود داشته باشد.

 

وی ضمن تاکید بر این مطلب که فوکال پوینت های علمی مراکز درمانی و بیمارستان ها هدایت درمان بیماران را بر عهده دارند به این نکته اشاره کرد که ملاک اصلی تصمیم گیری و اجرای کار پروتکل های وزارت بهداشت و درمان است.

 

در این نشست در خصوص نحوه درمان سرپایی و تحویل داروی بیماری کرونا پس از نظر خواهی از شرکت کنندگان در جلسه داروخانه های معین مشخص  و ملزم به اجرا شدند.

 

در پایان مطالبی توسط فوکال پوینت های حاضر در جلسه مطرح و رئیس دانشگاه به سوالات عنوان شده پاسخ گفت.

 

 

IMG_0520
IMG_0521
IMG_0523
IMG_0524
IMG_0525
IMG_0527
IMG_0528
IMG_0529
IMG_0530
IMG_0531
نظر شما :
captcha