۱۳۹۹ شنبه ۸ آذر
کد : 25282-36486      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۹ دوشنبه ۶ مرداد   آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹ دوشنبه ۶ مرداد    تعداد بازدید : 198

ویدئوکنفرانس آموزشی "اهمیت تغذیه با شیرمادر در دوران کرونا" برگزار شد

ویدئوکنفرانس آموزشی "اهمیت تغذیه با شیر مادر در دوران کرونا" ویژه پزشکان، ماماها، مراقبین سلامت و بهورزان مراکز بهداشت شهرستان کرمان، پنجم مرداد ماه در سالن کنفرانس مرکز بهداشت شهرستان کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان کرمان، این ویدئوکنفرانس آموزشی، با همکاری و هماهنگی معاونت بهداشتی و مرکز بهداشت شهرستان کرمان و با حضور کارشناس برنامه شیر مادر معاونت بهداشتی، کارشناسان تغذیه و برنامه شیر مادر مرکز بهداشت شهرستان کرمان و با هدف آشنایی و آموزش پزشکان، ماماها، مراقبین سلامت و بهورزان مراکز بهداشت با دستورالعمل ها و اهمیت تغذیه با شیر مادر در دوران کرونا برگزار شد.

در ابتدای جلسه جانشین مسئول واحد سلامت خانواده و جمعیت مرکز بهداشت شهرستان کرمان در خصوص اقدامات لازم جهت پیشبرد اهداف برنامه مطالبی را عنوان کرد .

درادامه زهره صلاحی پور کارشناس برنامه شیر مادر معاونت بهداشتی و راضیه پور جمالی کارشناس تغذیه مرکز بهداشت شهرستان کرمان به ترتیب آموزشهای لازم در خصوص  دستورالعمل های تغذیه با شیر مادر و تغذیه مادران باردار و شیرده در دوران کرونا را ارائه و به سوالات مطرح شده در این خصوص پاسخ داده شد.

در پایان فاطمه فرامرز پور کارشناس برنامه شیرمادر مرکز بهداشت شهرستان کرمان ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده ، در خصوص شناسایی و پیگیری مادران باردار و شیرده کووید مثبت و ارائه آموزش های لازم به این مادران و ثبت در سامانه مطالب مهمی را بیان نمود.

 

IMG_7457
IMG_7458
IMG_7459
IMG_7460
IMG_7461
IMG_7462
IMG_7467
IMG_7471
IMG_7474
IMG_7476
IMG_7478
نظر شما :
captcha