روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
کد : 24920-34615      تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۱ بهمن تعداد بازدید : 1424

شهرستان بافت | بهره برداری از دو طرح بهداشتی درمانی در شهرستان بافت

بهره برداری از دو طرح بهداشتی درمانی در شهرستان بافت
طرح نوسازی و بهسازی اورژانس بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) شهرستان بافت و پایگاه سلامت غیر ضمیمه این شهرستان، 21 بهمن ماه همزمان با دهمین روز از ایام گرامی داشت دهه فجر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بافت، طرح بهسازی در راستای ارائه با کیفیت خدمات درمانی و تسریع در امر خدمت رسانی صورت گرفت، فضای اورژانس این بیمارستان به 1470 متر مربع افزایش یافته است که فضای درمانی آن به 700 متر مربع رسیده است.

 

با بهره برداری از این طرح تعداد تخت های اورژانس به 30 تخت افزایش پیدا کرده و امکانات درمانی آن به روز شده است.

 

برای نوسازی و بهسازی اورژانس بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) شهرستان بافت 30 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

 

 همچنین با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان و مسئولان محلی شهرستان بافت، پایگاه غیر ضمیمه شماره 3"حضرت علی اصغر" با اعتبار 3 میلیارد و 900 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

 

در ایام گرامی داشت دهه فجر، با حضور مسئولان محلی این شهرستان، طرح های بهداشتی درمانی شامل مرکز خدمات جامع سلامت جدید بزنجان همراه با خانه زیست پزشک و زیست سرایدار ، اورژانس 115 خبر و رادیولوژی دیجیتال بیمارستان خاتم الانبیاء بافت به بهره برداری رسید.

 

 در مجموع در ایام گرامی داشت دهه فجر 55 میلیارد و 280 میلیون ریال پروژه بهداشتی درمانی در شهرستان بافت به بهره برداری رسیده است.