۱۴۰۰ پنج شنبه ۳ تير
کد : 27757-40709      تاریخ ایجاد : ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۹ خرداد   آخرین بروزرسانی : ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۹ خرداد    تعداد بازدید : 279

عضویت رئیس دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌ درمانی کرمان در شورای سیاستگذاری دومین جشنواره طب ایرانی

با حکم نایب‌ رئیس شورای سیاستگذاری و دبیر دومین جشنواره طب ایرانی، دکتر محمد ستایش، رئیس دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌ درمانی کرمان به‌ عنوان عضو شورای سیاستگذاری این دوره از جشنواره معرفی شد.
به گزارش روابط‌عمومی دانشکده طب سنتی ایرانی دانشگاه، طی احکام جداگانه از سوی دکتر «نفیسه حسینی یکتا»، مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت و دبیر دومین جشنواره طب ایرانی، اعضای شورای سیاستگذاری این دوره از جشنواره معرفی شدند و دکتر محمد ستایش، رئیس دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی کرمان نیز به عنوان یکی از اعضای این جشنواره معرفی شد.
 
 
 
در احکام دبیر دومین جشنواره طب ایرانی برای اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره آمده است:
با عنایت به اهمیت و ضرورت بهره‌گیری از نظرات تخصصی کارشناسانه و با توجه به تعهد و تجربیات ارزشمند جناب عالی/ سرکار عالی، به‌ موجب این حکم به‌عنوان «عضو شورای سیاستگذاری دومین جشنواره طب ایرانی» منصوب می‌شوید.
 
 
امید است با اتکال به درگاه باری‌تعالی و عنایات حضرت ولی عصر(عج) و استفاده حداکثری از تجارب و تخصص، در ترویج و ارتقای تقویت حوزه طب سنتی ایران و انجام این وظیفه مهم موفق و مؤید باشید. توفیق روزافزون شما را از خداوند منان خواستارم.
 
siyasatgozari3.jpg
نظر شما :
captcha